Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2005, 10:12   #82
Vengar
 
Reputacja: 1 Vengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputacjęVengar ma wspaniałą reputację
Mac

Po obejrzeniu zdjęć siedzę w milczeniu dopóki Jax nie strzeli w kolano Dominica. Patrzę najpierw na kolano, potem na Jax'a. "Kurwa ten koleś sie z nami nie będzie pierdolił."
Jaką mamy gwarancję że wyciągniesz nam to gówno, jeżeli uda nam się odnaleźć twoją córkę? Skąd mamy wiedzieć ,że skoro córeczka będzie zdrowa i wesoła to nie zostawisz nam tego gówna żeby nas wykończyło? Na chwilę zatrzymuje przemowę i wyobrażam sobie, siebie leżącego w jakimś brudnym zaułku, wykończonego przez jakieś gówniane woreczki
Jeżeli nam to wyciągniesz to możesz być pewien ,że ,przynajmniej ja, mam swój honor i znajdę twoją córkę. A jeżeli nie... trudno. Wtedy będę zmuszony to zrobić. A jak jestem zmuszony coś robić to się do tego nie przykładam.

PatrzÄ™ na Jax'a czekajÄ…c na to co powie... lub zrobi.
 
__________________
What's the difference between Pope John Paul II and Madeleine McCann?
The Pope died a virgin.
Vengar jest offline