Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2006, 23:45   #114
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Na twarzy chłopca dało się zauważyć wielkie zakłopotanie. Niespodziewane pytanie bardzo go zaskoczyło, a ponadto zdawał sobie sprawę, iż Arcykapłan jest bardzo ważną osobistością, a rozmowa z nim jest pewnego rodzaju zaszczytem. Czuł nie tylko wyróżnienie, ale także pewną obawę by nie powiedzieć czegoś niewłaściwego. Tym razem nie chodziło mu nawet o samego siebie. Nie chciał po prostu przynieść wstydu ArcyMistrzowi. Gdy więc wreszcie przemówił, starał się mieć pewność, że każde słowo, które opuszcza jego usta jest właściwe. Stąd wynikały małe zająknięcia oraz krótsze lub dłuższe pauzy...

- Jak dotąd... Poznałem podstawowe reguły rządzące Magyią oraz Sfery... A teraz doznaję na własnej skórze działania każdej z nich po kolej...

W tym momencie Iustus przypomniał sobie bolesne doświadczenia związane ze Sferą Umysłu...

- A... jeśli idzie o to jak wyglądają moje postępy w nauczaniu... Myślę, że ArcyMistrz lepiej ode mnie może się wypowiedzieć na ten temat...

Młodzieniec spojrzał na Abadona z zaciekawieniem oczekując jego słów...
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline