Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2012, 13:48   #32
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Jeśli chodzi o świat Tolkiena to muszę przyznać że jako fan ograniczam się jedynie do filmów, ale przede wszystkim do książki Hobbita. Wiem że może brzmi to dość dziwnie, ale tak jak udało mi się łyknąć Hobbita i pragnąć więcej tego stylu opowieści, tak jeśli chodzi o samą trylogię to nigdy nie przeczytałem nawet pierwszej części w całości. Nie wiem czym spowodowany jest ten mój opór do przeczytania tej lektury, bo w końcu Hobbit to jedna z moich ulubionych książek... W duchu obwiniam siebie za to że nie sięgnąłem po trylogię książek, zanim sięgnąłem po trylogię kinową, bo być może teraz jakoś ciężej mi przez to przebrnąć. Ale wracając do tematu sesji w tym świecie... Nie powiem w kilku, być może nawet w kilkunastu sesjach udało mi się wziąć udział. Nawet grałem na jednym MMO tekstowym opartym na silniku vallheru i osadzonym własnie w realiach śródziemia i choć gra szła mi sprawnie i całkiem nieźle, jedno muszę przyznać przedmówcą. Świat stworzony przez Tolkiena jest sztywny i choć Hobbit daje ten przygodowy zastrzyk różnorodności, trylogia zdaje się być surowo osadzona w dość jednolitym i mało zróżnicowanym świecie. Choć rozumiem że na tym polega cały urok gatunku i że jest to na swój sposób wciągające, ja osobiście fanem sesji w tym uniwersum nie jestem dlatego zagłosowałem na "nie", lecz warto zaznaczyć że dobry MG wszędzie zrobi dobrą sesję więc tak do końca też nie mogę przekreślić swoich chęci do wzięcia udziału w takiej sesji.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem