Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2006, 01:22   #104
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Trzeci post z rzędu :P

Tak się zastanawiam... nie chcę nic sugerować (chociaż sugerowałam już bardzo, bardzo dużo razy, że w tym korytarzu to ciemno jest naprawdę...), ale dlaczego do ciężkiej Anielki nikt nie spróbuje skombinować jakiegoś światła?? Nawet pytałam Kutaka na samym początku czy ma ze sobą jakąś pochodnię. Napisał, że owszem, ma ją w ekwipunku. Nie to, że cokolwiek narzucam komuś, ale tak między Bugiem a prawdą to nie powinniście absolutnie nic widzieć :P


-----------

EDIT:

Korciło mnie, żeby napisać czwarty post z rzędu, ale w końcu trzeba dawać dobry przykład
Bardzo proszę Mortiska o odpowiedź w sesji, bo chciałabym coś dalej podziałać. Nie chciałabym, żeby okazało się, że ze starej drużyny została tylko jedna postać (Nassair), a reszta znowu przeszła w tryb BN

SOL, jeśli mnie słyszysz daj znać - proszę ostatni raz - czy będziesz grał czy nie. Jeśli się tym razem nie odezwiesz, to uznam, że sesja już definitywnie Cię nie interesuje.
 
Milly jest offline