Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2012, 12:33   #237
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Johny jestem lekko pijany i nie chce mi się czytać całego twojego posta ale... damm jesteś Sylwestrem Stallone a byłeś Jasonem Stathamem , co dalej ... Chuck Norris?

EDIT1: A fakt pisałeś coś o zmianie wyglądu, a nie ma awatarów ludzi z długimi włosami , którzy nie są koniecznie niezniszczalnymi? :P W zasadzie ja też zmienie awatara

EDIT2: Postanowiłem usprawnić sobie nogi. Wie ktoś jakie są z tego ogólne bonusy?

Aha, to nie koniec ''tury'' bo potem Bell jedzie kupić broń jeśli czasu starczy. Łącznie wyjdzie, 4000 €$ za bioniczne nogi (używam tego określenia bo jest krótsze od cyber.) plus 500 €$ za kolec w pięcie jednej nogi.

PS: PH planujesz dać nam pkt. doświadczenia? Logiczne no i fajnie ulepszyć swoją postać nie tylko sprzętem.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 18-09-2012 o 12:47.
Pinn jest offline