Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2012, 04:23   #15
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za głosowanie. Rekrutacja pisze się. Nie, nie zapomniałem. Mam nadzieję, że sesja wypali, choć do końca roku to odpisy MG mogą być albo krótsze albo rzadsze. Niemniej jak już pisałem wcześniej, szalonego tempa nie przewiduję, choć w sesji postaciom może się spieszyć w rozwiązywaniu swoich problemów.

Żeby nie być gołosłownym, zainteresowani mogą zerknąć, mniej więcej czego będzie się można spodziewać po postaciach do rozwinięcia, w tym castingu. Wrzucam dwie Karty Postaci jako spoiler. Chłop i chłopka bez infa dodatkowego, które każdy będzie miał inne po wyborze bohatera.

Ponieważ sesja będzie miała dominujący charakter detektywistyczny i dialogi będą miały b.ważną do spełnienia rolę, zastanawiam się jak ten problem rozwiązać. Chciałbym uniknąć docsa przy grupowych rozmówkach. Już wolałbym pisać przy dialogach "avatarowe" posty lub korzystać z komentarzy. W razie chęci pisania na docsie w takich przypadkach przez Graczy - dostosuję się. Wasze sugestie i pomysły są b.mile widziane!



Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Kerm : 19-09-2012 o 08:45.
Campo Viejo jest offline