WÄ…tek: Strategia PBF
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2012, 10:21   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Chudy1551 Zobacz post
Witam. Pracuję nad mechaniką strategii PBF. Jest to pomysł świeży i wymagający pracy. Trafiłem na to forum ponieważ nie mam w swoim otoczeniu osób interesujących się strategiami a już na pewno chcących pracować nad jakąś. Czy to forum na to umożliwia? Widziałem w porzuconych projektach jakąś strategię więc pomyślałem, że spróbuję. Nie wiem tylko za bardzo gdzie mógłbym zacząć z ewentualną rekrutacją bądź opisem.
System należy tworzyć samodzielnie, a do jej testowania będą potrzebni ci gracze. Zaczynanie czegokolwiek od zwoływania pospolitego ruszenia jest błędem. Masz pomysł - spisz go, podaj tutaj, ktoś go oceni, a następnie zrób rekrutację to może ktoś się zgłosi do gry. Błędy wyjdą w praniu.

Oczywiście może znajdzie się tu ktoś kto zechce ci pomóc, ale nawet nie bardzo wiem w czym. Potrzebujesz raczej recenzetów i graczy testujących zasady.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem