Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2012, 22:37   #3
Skryba
 
Skryba's Avatar
 
Reputacja: 1 Skryba nie jest za bardzo znany
@ raduciou

Tak, zdecydowanie i bez ironii. "Sowieckość" (...nawet nieideologiczna) może stanowić pewną barierę. Piszę to najzupełniej poważnie, sam znam gry, które, choć dobrze i z pomysłem wykonane, nie znajdują się na mojej liście "tytułów, w które na pewno zagram". By daleko nie szukać, chociażby gra "90 minut", w której odgrywa się ostatnią rozmowę z umierającym ojcem. To nie dla mnie.

Wracając.

Dziękuję Ci za słowa uznania dot. "fabularnej otoczki" naszej gry - ufam, że wykonanie całości podręcznika dorównuje zawartemu w nim tekstowi. W razie jakichkolwiek problemów, np. ze zrozumieniem jakiejś zasady, służę pomocą. Gra, jak widać, to typowy "indyk" (independent), stąd, nie ukrywam, proponowana wizja rozgrywki różni się od tej znanej z klasycznych gier RPG.

Naturalnie, nie twierdzę, że jest gorsza/lepsza. Ot, "inna" - po prostu .

Peace!
Skryba.

PS. Co do rysunku, to niezastąpiony i niezawodny Car Kościej Nieśmiertelny, bohater komiksów i "główny zły" ЯED DЯEAM . Mamy go sporo, GunarDAN wykonał krocie "gestykulujących carów", wykazując się niebywałą cierpliwością do wyżej podpisanego i jego fanaberii .
 

Ostatnio edytowane przez Skryba : 20-09-2012 o 22:41. Powód: Literówka
Skryba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem