Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 01:49   #4
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Nie tylko szata graficzna (która lepsza to już chyba by być nie mogła ale i przede wszystkim treść oddaje sedno sprawy. Napracowałeś się Skrybo i choć faktycznie taka zajawka radziecka to może nie każdemu podejdzie, to na pewno tym co takie klimaty czują, się spodoba. Folklor rosyjski kojarzy mi się sympatycznie. Pamiętam w dzieciństwie miałem knigę Bajki Ludów Północy, która była zaraz po Opowieściach Ludowych Bengalu moją ulubioną. Mechanika RD na plus, całkiem oryginalna i co najważniejsze ponoć grywalna i tylko żałuję, że nie będzie mi dane chyba w realu tej gry rozegrać z przyczyn przyziemnych. Ludzie wychowani za wielką kałużą nie zakumają nastrojów za bardzo i będą mieli problemy z ciekawym tkaniem. Chyba poczekam na adaptację do westerna :P A może podałbyś jeszcze inspiracje muzyczne jako muzyke do sesji? Jakby ktoś chciałby zrobić rozgrywkę na PBF, to będzie miał tu na LI jak znalazł.

Ja w formie małego offtopu zapodam jedną z moich ulubionych w tym języku -->> Владимир Высоцкий Диалог у телевизора 1984 - YouTube
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 21-09-2012 o 01:55.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem