Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 17:56   #16
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Ave Arivald!


Rzeczywiście nie było nam dane dłużej razem pograć choć sesja zapowiadała się ciekawie. Niestety MG przerwał sesję. Ale właśnie fakt ten zdopingował mnie do poprowadzenie własnej, którą mam zamiar, deklaruję wszem i wobec, poprowadzić do końca.

Cytat:
Napisał aveArivald
Rozumiem, że na karty postaci czekasz dokładnie do wyznaczonego terminu tak? Nie muszę się bać, że sesja ruszy przed czasem i to beze mnie?
KP można nadsyłać tak jak w pierwszym poście napisałem do 5 października 2012 do godziny 20:00. Nie ma obaw, że sesja ruszy wcześniej. Wszyscy, którzy nadeślą KP do tej pory mają szansę wziąć udział w sesji.

Cytat:
Napisał aveArivald
Myślałem nad grą magiem ale... może znajdzie się miejsce dla odpowiednio wykreowanego barda?
Jeśli wahasz się między tymi dwoma to chętnie zobaczyłbym barda. Oczywiście ostatecznie i tak będzie decydować jakość nadesłanej KP ale jeśli będę musiał wybierać między trzema magami i jednym bardem... sam rozumiesz
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline