Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 18:55   #48
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Nie zgadzam się na przelewanie elfiej krwi!

Wiem że na mnie czekacie ale wczoraj napisałam całkiem sporo, potem przyszli znajomi i nici.. dziś za to cały czas mi przez palce jakoś uciekł, weny nie mam by ładnie wszystko opisać.. Mimo to spróbuję dziś jeszcze.. wypiję coś extra i zamienię was w różowe świnki o anielskich skrzydłach.. no dobra może nie dojdę do tego momentu. W każdym razie spróbuję pisać dziś.. jak się uda to post będzie między 21.. a 3 rano.. :P

Grave to chyba "stara" graczka więc chyba tak sesji nie olewa.. może coś się stało? Coraz mniej elfów... jej boję się...


Edit2: Jednak wypadło mi dużo spraw na koniec, dużo ważnych spotkań i jakoś postu na tym się odbiła, potem będą lepsze... a może zdążę poprawić jeszcze ten.
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun

Ostatnio edytowane przez Kata : 23-09-2012 o 01:04.
Kata jest offline