Wątek: Solówka WFRP 2ed
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2012, 21:49   #1
Feniks
 
Reputacja: 1 Feniks nie jest za bardzo znanyFeniks nie jest za bardzo znany
Solówka WFRP 2ed

Chętnie poprowadzę komuś sesję solową w WFRP przygotowaną pod zrobioną przez gracza postać. Lubię prowadzić solówki bo pozwalają mi się bardziej skupić na postaci gracza i jego wątkach i celach. Sesję możemy zacząć gdy znajdzie się jakiś chętny i porozmawiamy o tym jak widzi swoją postać i czego oczekuje od gry.

Zazwyczaj oczekuje od graczy takiego typu historii postaci Jak pisaæ historiê postaci - Gry fabularne - RPG - POLTERGEIST

Sesja odbędzie się z pełnym użyciem mechaniki i z graczem wykonamy wcześniej 3 serie rzutów, z których będzie mógł wybrać sobie tą najbardziej mu odpowiadającą. Profesję gracz może sobie wybrać sam, dopuszczam wszystkie oficjalne podręczniki. Rzuty będę wykonywał w kostnicy.eu

Zainteresowanych zapraszam w tym temacie. Jeżeli zbierze się kilku chętnych to wybiorę postać, która mi najbardziej pasuje. Rekrutacja otwarta jest do czwartku przyszłego tygodnia włącznie, wtedy zdecyduję kto zostaje i już dalej popracujemy nad postacią.

Postaram się odpisywać przynajmniej raz na 3 dni, Zazwyczaj mam tak, że albo mam 3 dni mega zajęte albo 4 dni wolnego pod rząd wiec może być, że nie będzie odpisu przez 3 dni a potem mogę wypluć nawet 5 odpisów dziennie.
 
Feniks jest offline