Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 01:30   #27
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Mi w sumie obojętne z kim i gdzie. Skoro Szamexus dogadał się z Felidae'a, to nam Gryfie pozostaje wspólna ucieczka.
Można ukryć się zarówno w parku, bo wbrew pozorom to duży teren. Jest to jednak ryzykowne.
Można też uciekać w stronę Wisły i tam przyczaić się w jakiś nadrzecznych krzakach.
I pozostają opcje o których wspomniał Szamexus.
Jeżeli chodzi o moją postać, to widzę to w następujący sposób i tak też to będę opisywał w poście.
Konstanty jest bardzo przejęty. Z wielką uwagą słucha słów tarczy. Zapamiętuje każde słowo - w końcu aktor (to do Armiela). Gdy tylko pada hasło "Szwaby" patrzy najpierw na dowódcę, czyli "Tarczę" A gdy ten rozkazuje ucieczkę, patrzy na bardziej doświadczonych od siebie, czytaj starszych. Podsumowując mój bohater raczej nie ma własnej inicjatywy i pójdzie za kimś kto go zawoła lub powie, co ma robić.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline