Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 05:39   #28
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szamexus Zobacz post

Pytanie techniczne do Armiela: czy wprowadzenie NPC i dialog z nim jest możliwy bez Twojej wiedzy? i jak długo ma trwać ta tura? mam na myśli opisujemy dotarcie do jakiejś "lokacji" w której np. znajdujemy schronienie, i sami opisujemy działania Niemców (czyli pościg w tle, ale zapewne sobie z nim radzimy) czy też masz zamiar przerwać ucieczkę zanim docieramy gdziekolwiek jakąś akcją niemców? czy też ogólnie deklaracja do Ciebie na PW a wtedy Ty odpisujesz czy coś tam masz zamiar nam "wywinąć" po drodze i w związku z tym w którym momencie mamy się zatrzymać- ostatnie opcja chyba mi najbardziej odpowiada ...
W sumie każda opcja jest dobra. Docieramy się, jak widać.
Dialog z NPCami - możliwy nawet beze mnie o ile nie narusza "równowagi" gry.

Co do ucieczki.

Doktorek sobie poradzi bez trudu, ale z Tunią to już inna historia. Dziewczyna okaże się niezbyt wprawną biegaczką, szybko złapie zadyszkę (kwestia chyba troszkę niedożywienia). Mogą paść jakieś strzały ze strony szkopów - raczej jednak niecelne, dużo drzew i ULEWA - TAK moi drodzy - pogoda Wam sprzyja. Burza nadciąga w końcu nad Warszawę!

Z drugiej jednak strony ulewa i półmrok w parku sprzyja niespodziankom - poślizgom, gałęziami znienacka i innymi "atrakcjami".

Uciec się jednak da, ale dotarcie do lokacji musicie opisać jako finał. Ucieczka z Tuną zaowocuje tym, że Niemcy będą bardzo, bardzo blisko. Ubierzcie to w posty - Felidae i Szamexus, do tego dialog z jakimiś NPCami na terenie zoo (świniarni), może to, jak ukrywają Was gdzieś w podziemiach, szybko maskując wejścia jakimiś nawozem itp.
 
Armiel jest offline