Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2012, 20:00   #9
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Och, zazwyczaj posty tutaj nie są aż takie znowu profesjonalne. Wydaje mi się, że każdy kto skończył szkołę czy dwie powinien się wpasować. A MG nie są wcale z reguły wybredni -- wręcz przeciwnie, ja chyba tylko raz się nie dostałem do sesji. Myślę, że w większości przypadków MG cię przyjmie, jeśli tylko się zgłosisz. Mnie na przykład przyjmowano do sesji pomimo, że nie pasowałem do generalnych założeń rekrutacji, miałem dziwne postacie albo przesyłałem nie do końca uzupełnione karty postaci.

Nie ma strachu.

Na żadne pytania o sobie nie musisz odpowiadać... i prawdopodobnie nie powinnaś. Opisz historię postaci, wybierz/wylosuj jej cechy i inne mechaniczne rzeczy tak, jak każe MG, i wyślij to.

Nie ma ustalonego schematu historii twojej postaci, jednak choć mnóstwo osób mówi "och, ja nie dbam o długość/stopień skomplikowania, to tylko zawadza", to prawdopodobnie powinnaś napisać jakąś jedną stronę a4. Nie dlatego, że to jest istotne dla jakości tej historii, ale dlatego, że sporo MG zdaje się preferować taką długość. Nawet jeśli okaże się, że temu konkretnemu Mistrzowi nie zależy, to jesteś ubezpieczona. Ale zazwyczaj tego typu wymagania są podane w rekrutacji, więc nie musisz zgadywać.

Aha, jeśli naprawdę boisz się, że MG cię nie przyjmie, to zainteresuj się którąś z sesji autorskich; często tworzą je mniej doświadczeni MG i grają w nich mniej doświadczeni gracze, więc raczej się nie będziesz wyróżniać. Ale jeśli masz ochotę wziąć udział w jakiejś konkretnej rekrutacji, to po prostu wyślij kartę. Nic się przecież nie stanie, nawet jeśli odpadniesz.
 
Yzurmir jest offline