Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 00:19   #10
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witaj Mistrzu i Wy Szanowni Gracze.
Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Jeszcze chciałem zauważyć, że wymienianie z innymi graczami informacji na temat gry poza tematem sesji (i w przypadku Mafii - jej doca) jest równoważne z dyskwalifikacją. Myślałem, że to oczywiste, ale jeden z graczy się mnie o to spytał. Również przypominam, że podczas gry nie wolno po chamsku wymieniać się informacjami z kart postaci.
No to dobrze, że napisałeś, bo dla mnie na przykład nie było to oczywiste. Powiedziałbym, że podobnie jak ujawnianie informacji z karty, jest to dodatkowy element intrygi. Może w oryginalnej mafii nie występujący (bo bez sensu wychodzić, żeby pogadać "w tajemnicy"), a kart postaci nie było, ale na forumową akurat.
Ale gramy według Twoich reguł, nie ma sensu o nich dyskutować na dzień przed rozpoczęciem.

Cytat:
Wybaczcie za suchara z blitzkriegiem, ale musiałem.
Chyba wybaczamy, choć dla mnie cała akcja z Führerem jest niesmacznym żartem.

I na cześć metagamingu: A Ci którzy się jeszcze nie przywitali są z mafii i chcą uśpić naszą czujność. Zabić ich na początku!
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline