Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2005, 11:38   #24
Meechaw
 
Reputacja: 1 Meechaw ma wyłączoną reputację
Uch... te posty pojawiają się z zawrotną prędkością.. nie nadążam :P
Nie wiem czy w końcu jest miejsce dla mojej postaci, ale jeśli jest to tutaj podaję:

Imię: Eowindel
Rasa: wysoki elf
Klasa: eee... coś w guście mnicha
Ekwipunek:
- plecak podróżny, a w nim: typowy sprzęt podróżny (koce, naczynia małe, jakieś narzędzia, trochę liny, prowiant), ciepłe ubranie
- ubranie: białe, luźne ubranie z niebiesko-srebrnym motywem (trochę zdobione, w końcu to dumny wysoki elf, nie? )
- lekka, mithrilowa kolczuga pod ubraniem
Uzbrojenie:
- długi, cienki, lekki, lecz bardzo wytrzymały (mithrilowy?) miecz dwuręczny z wyrytymi na nim elfimi runami (głównie ozdobne, lecz kilka jest trochę magicznych - lekkości, wytrzymałości, wiecznej ostrości i inne takie bzdety, które są podstawą dla leniwych elfów)
- utwardzane rękawice i buty
Umiejętności:
- główne: psionika (nazywajcie to jak chcecie - ki, magia wewnętrzna itp, bynajmniej jest to ważny element mojej postaci), walka wręcz mieczami (spec. dwuręczne), walka bez broni, rozległa wiedza (w końcu jest długowiecznym elfem, był tu i tam, nie?)
- poboczne: etykieta, nasłuchiwanie+wypatrywanie, łucznictwo, koncentracja (niby to już jest w psionice, ale dla pewności wolę tutaj to wymienić)
Charakter: dobry (z natury elfa) + neutralny (poprzez rozwój osobowości przez tyle lat)
Siła: 11
Zręczność: 15
Inteligencja: 14
Mądrość: 16
Wytrzymałość: 9
Kondycja: 11
Psychika: 14
 
Meechaw jest offline