Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 16:53   #5
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Velg to prawda mówiłem o Amberze. Mam jednak obawy, czy podołam prowadzeniu tego systemu w formie pbf-u. To dość specyficzny system, to raz. Dwa mało znany. O wiele chętniej zagrałbym w Amber niż prowadził.
Jeżeli jednak zbierze się więcej osób chętnych na Amber, to rozważę tę propozycję i może zaryzykuję.
Co do CyberCthulhu, to nie ma takiego oficjalnego systemu. To fanowska inicjatywa. Jest to jak pisałem połączenie brudnej przyszłości znanej z CyberPunka z Zewem Cthulhu. Zasadniczo istnieje tutaj duża dowolność jeżeli chodzi o kreację świata, bo z tego co wiem nie ma żadnej obowiązującej lini czasu.
Eclipse Phase, to troszkę inna bajka i choć znam setting, to nie widzę się jako prowadzący cokolwiek w tym uniwersum.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline