Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 17:29   #7
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o Unhallowed Metropolis to bardziej celowałbym w ciężki duszny klimat wszechobecnego zagrożenia niż zwykły i typowy survival horror.
Bardziej starałbym się eksplorować arystokratyczne sfery ich tajemnice i gdzieś pomiędzy ich codzienne życie wplótłbym jakieś ukryte zło.
Po głowie chodzi mi pomysł czegoś na kształt kryminału, gdzie BG kimkolwiek będą zostaną zmuszeni do poprowadzenia śledztwa i odkrycia zabójcy. A na końcu zapewne stanięcie z nim twarzą w twarz.
Jeżeli jednak chodzi o ten setting to mam najmniej sprecyzowane fabularne plany, gdyż jak pisałem dopiero poznaje ten świat.
Jednak ogólne założenia na pewno byłyby takie, że zło, horror i strach byłby ukryte gdzieś w głębokim mroku, a nie paradowały po ulicach.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline