Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 18:10   #8
Pietro
 
Pietro's Avatar
 
Reputacja: 1 Pietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodzePietro jest na bardzo dobrej drodze
Zagłosowałem na 2. bo z tego co widzę to połączenie CP, horroru i sesji detektywistyczno-przygodowej. To natomiast coś co trafia niemal idealnie w moje gusta.

Interesujący pomysł to również WoD z łowcami w roli głównej. Nie miałem wiele okazji wcielić się w te postaci, w Mrocznych Wiekach już w ogóle żadnej. Nie oddałem jednak głosu na tą opcję, bo moim zdaniem sporo zależy tu od koncepcji. Sam zamysł z jakiegoś powodu za bardzo zalatuje mi inkwizycją (co jest już dość ogranym pomysłem), więc najpierw musiałbym zobaczyć samą rekrutację.

Cytat:
Napisał necron1501 Zobacz post
No i moją propozycją settingu jest Scion. Zawsze i wszędzie
Dawno nie grałem. Gdyby pojawiła się okazja by pograć w Sciona, prawdopodobnie również bym się zgłosił. Choć to bardzo rozległy system, więc wiele zależało by od samej rekrutacji i kierunku sesji.
 
Pietro jest offline