Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2012, 22:06   #20
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dobrze, że jest duże zainteresowanie, niedobrze, że tylko 6 postaci Ale i sześć do dla mnie dużo. Więcej nie przyjmę i jeżeli ktoś się nie wycofa sam, to rzecz jasna będę musiał odmawiać. Nie będę się kierował ani znajomościami, ani stażem na forum (bo tylko sumiennością na forum), ani znajomością systemu (bardzo ogólna wiedza o czym jest gra wystarczy na początek, jak są wątpliwości to pytać, powiem co przeczytać, albo wyślę materiały jakieś) ani tym bardziej nieznajomości pierwszej edycji. To są szczegóły. Chęć do gry, słowo honoru, że się sesji nie zostawi i dobra próbka odegranej postaci. Nowi nie muszą się bardzo bać, tylko więcej postarać niż Ci, po których wiem, czego mniej więcej mogę się spodziewać.

Zanim info dodatkowe zostanie rozesłane na skrzynki (czyli jutro) możecie zmieniać wybór konceptu. Na razie wszystko jest w otwarte karty i macie jeszcze trochę czasu do namysłu. Po otrzymaniu pełniejszego wglądu w postać, nie będzie odwrotu od niej, a tylko rezygnacja z castingu. Piszę o tym, bo już niektórzy pytają czy mogą zmienić zdanie i starać się o inną postać? Mogą zanim dostaną info dodatkowe.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline