Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2012, 13:34   #5
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Latin Zobacz post
Jeszcze pytanko: czy mogłabyś podać przykłady supermocy, które były by przesadzone?
Np. latanie + przewidywanie przeszłości jest "przepakiem"?
Czy 3 "mniejsze" umiejętności są dopuszczane? Np. wielka siła + czytanie w myślach + jeszcze coś?
Są to tylko luźne przykłady, jeszcze nie mam pojęcia co będzie potrafiła moja postać, chcę tylko wiedzieć mniej więcej czym się kierować i jakie są granice
Hmm, ogólna zasada jest taka, że za każdą supermoc musisz mieć jakąś słabość, im potężniejsza moc tym większy musi być minus.
Gdybyś na przykład wziął sobie latanie i czytanie w przyszłości, to ... no powiedzmy, że jak superman, byłbyś wrażliwy na kryptonit :P
W przypadku czytania w przyszłości ... bardzo upierdliwe dla mistrza gry, więc nie dałabym ci po prostu czytać, tylko jakieś średnio jasne wizje i do tego wada w postaci uzależnienia od czegoś, albo lekka choroba psychiczna.
Ale to wszystko jest do uzgodnienia - i w przypadku czegoś takiego jak super siła, to musisz napisać jak bardzo jest super, czyli - czy podnosisz ciężarówki, czy całe budynki.
I jeszcze, jeżeli postać będzie przemyślana i zbalansowana, to może mieć nawet więcej atrybutów niż trzy.

jeszcze raz powtórzę, ATRYBUTY SĄ DO DOGADANIA
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline