Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2012, 20:35   #15
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Anonimie prowadzenie Toon jest moim zdaniem prostsze niż innych systemów. O wiele większym problemem moim zdaniem jest umiejętność grania w Toon.
osoby przyzwyczajone do tradycyjnych systemów, często mają problem by zdystansować się do swojej postaci i wejść w konwencję kreskówki, gdzie liczy się absurdalny humor, zwariowane przygody, a nie wcielanie się w swojego bohatera.
Na żywo Toon sprawdza się świetnie, o ile oczywiście ekipa wie czego się spodziewać po takiej sesji. Pbf-u jeszcze nie prowadziłem, ale jestem gotów spróbować. Na pewno może przeszkadzać brak błyskawicznej interakcji i reakcji, czy to MG, czy graczy, ale wszystko jest do przeskoczenia.

Wnerwiku cieszę się, że spodobał Ci się świat Athasu. Taki był zamysł tej sesji, aby przypomnieć młodszym fanom RPG, ten setting.
Jak widzisz Dark Suna nie ma w propozycjach, podobnie jak Planescape. Jeżeli zbierze się jednak większa liczba osób, to i w tych światach jestem gotów coś poprowadzić.
Temu służy wszak ten temat i jest to jedna z niewielu okazji, gdy wasze zachciewajki rpgowo, fabularne mogą zostać spełnione.

Na razie jednak na czele są inne opcje.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline