Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2012, 14:37   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Anonim, albo czytałeś z dziecięcą fantazją heh Ile miałeś lat jak czytałeś Hobbita?
Nie wiem. Między 10, a 20. "Żyłem w innym świecie, niż żyją wszyscy. A wiecie dla czego? - Zawsze miałem bardzo żywą wyobraźnię." Chyba wypadałoby się podpisać pod tym zdaniem jednych z możnych tego świata. W sumie ta sama osoba powiedziała "Gdy w życiu mądra spotka cię przestroga: głową muru nie przebijesz - nie wierz temu." i również zgadzam się.
Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Anonim nie nie wiem co paliłeś jak to czytałeś, ale musiało być dobre. Z takim czymś to i książka telefoniczna, to pasjonująca lektura. Dobry sposób na czytelnictwo :P
A jak ciekawie filmy się ogląda! Ale to tylko moja wyobraźnia, a nie wspomagacze, kolorowacze, zmulacze i inne.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem