Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2012, 21:08   #3
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
To ruszamy z kopyta! Od 28 przez max tydzień będę miał problemy z netem znaczy będę miał go tylko z komórki. Posta wstawię wcześniej ale byłbym wdzięczny jakby któryś z Was wstawił to co potem stworzymy.

Holly jedna uwaga, potem zmieniłem imię postaci na Acarkan, mógłbyś edytować posta? Znaczenie tego imienia bardziej oddaje moją postać

A tak dla porządku.

Panowie, witajcie, to zaszczyt znowu z Wami niszczyć świat (w końcu sesja zaczęła się w środę nie w piątek w który rzeczony świat się ratuje). Obiecuje nie śpiewać i nie wypić całych sesyjnych zapasów kawy

Marek, witaj Jak zdzierżysz nasze chore poczucie humoru to sesja na pewno zapadnie Ci w pamięć. Jak nie... To też, może nawet bardziej

EDIT:
Vire udostępnij proszę doca. Tymczasowo wrzucę odpiskę do swojego starego dokumentu-śmietnika (z racji na mój kiepski dostęp do neta) potem wklei się do właściwego.

https://docs.google.com/document/d/1...O9w0vS8pg/edit
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 25-09-2012 o 21:28.
Szarlej jest offline