Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2012, 22:39   #16
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Kolejny pościk jest.
Jejku, jak tak dalej pójdzie to bardzo szybko będę musiał Was awansować. Nie róbcie mi tego

W docu uaktualniłem przebieg rundy (już bez białej czcionki, widzę że osiągnąłem tym efekt przeciwny do zamierzonego).

Vanadu ma wolne, bo i postać ma niedyspozycyjną (hie-hie-hie... )
W stodole został tylko Aseir i Korgan. Nooooo i Elvira, oczywiście Muszą się zmierzyć z drugim (ciężko już rannym) jaszczurem.
Sytuację Nalfeina i Agnito przedstawię w orientacyjnej odległości między nimi, a uciekinierami i łodzią:

Łódź - 100/150 metrów - uciekające kurczaki - 20/30metrów - Nalfein - 30/40 metrów - Agnito
W obecnym tempie Uciekające Kurczaki dobiegną do łodzi w jakieś 4-5 rund. Mniej więcej tyle samo potrzebuje Nalfein żeby ich dogonić. Nie wiadomo jakie dokładnie posiłki tam czekają.
 
Gettor jest offline