Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2006, 14:56   #15
istari83
 
Reputacja: 1 istari83 nie jest za bardzo znany
- Co do ... Słowa uwięzły krasnoludowi w ustach, gdy zauważył opierzenie strzał wystających z ciała rycerza w czarnej zbroi. Dotarło do niego, że mogły to być tylko elfickie magiczne strzały, gdyż nic innego, poza bełtem z ciężkiej krasnoludzkiej kuszy oczywiście, nie przebiłoby takiej zbroi. Thorgrim znał kilku elfów. Jednak było ich zbyt mało by mógł powiedzieć, że stał się przyjacielem elfickiego klanu. Właściwie teraz poczuł się jeszcze mniej pewnie. Kim są ci nowi przybysze? Przyjaciel to czy wróg? Zdecydowanie zbyt wiele zbiegów okoliczności jak na jednego krasnoluda. A głośno krzyknął tylko:
- Może i tego kuglarza zdjęły Wasze strzały, ale gdyby nie to padłby niechybnie od mojego topora. Pokażcie się! Nie lubię, gdy ktoś przeszkadza mi w honorowej walce! Wytłumaczcie się ze wściubiania swych długich uszu w nie swoje sprawy! A czy to oby jest moja sprawa? Pewnie, że tak! Gdybym to ja sprzątnął to magniątko może dostałbym coś więcej niż antałek piwa... Może 2 antałki! Thorgrim uśmiechnął się pod nosem i zamarł w oczekiwaniu na rozwój sytuacji.
 
__________________
Sesje gdzie jestem aktywny:
1) [system autorski] Bohaterowie Kontynentu Zagłady - Thorgrim Platearm "Piwożłop" (Krasnolud)
istari83 jest offline