WÄ…tek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2012, 17:46   #11
Ervin
 
Reputacja: 1 Ervin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znanyErvin nie jest za bardzo znany
Śmieszne są oskarżenia wobec mnie. Ja mieszkam w dzielnicy Północnej. Pachnie mi to nieudaną próbą wrobienia. Panie Flagg, głosuje pan na mnie pewnie tylko dlatego, że wiem sporo o panu, między innymi to, że ani pan nie pracuje, ani nie mieszka w dzielnicy Północnej. Dziwne, ja że tam przebywałem, prawda, w końcu tylko tam mieszkam...?

William Black miał zaciętą minę. Nie był pewny co o tym myśleć. Jak można było oskarżać go o coś tak straszliwego. Mieszkał w dzielnicy Północnej od kilku lat, starał się być dobrym sąsiadem.

Musicie mi uwierzyć, że nie jestem mordercą, wskazuje tylko na mnie ten jeden fakt; mam chemikalia w domu, ale korzystam z nich do celów naukowych, zresztą nie tylko ja je posiadam. Doradzam głosować na ludzi bez alibii, broń można zawsze było ukraść, zwłaszcza, że zna mnie w tym mieście wiele osób i, gdy w barze sobie popiłem, o moich chemikaliach mogło usłyszeć znacznie więcej ludzi niż to było wskazane.

William spokojnie spojrzał po zgromadzonych. Był niewinny i nie musiał się obawiać śmierci, chyba że z rąk mafii...przynajmniej taką miał nadzieje.
 

Ostatnio edytowane przez Ervin : 27-09-2012 o 18:07.
Ervin jest offline