Wątek: Mafia II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2012, 20:10   #17
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
- Ja.. - zaczęła Zuzanna niepewnie, przytłoczona nieco obecnością tylu osób. Była skromną osobą, z dużym poczuciem obowiązku. Dlatego postanowiła się odezwać, wywołania jakby do głosu przez Nicka -
Dareck Burxage, on wydaje mi się najbardziej podejrzany.

- Po pierwsze – co piekarz robi w środku nocy, w obcej dzielnicy?
Powinien przecież być w swojej piekarni, nie przepadam za nim, ale robi świetne pieczywo, i choć nie mam blisko, to zawsze wpadam do niego rano. Bułeczki są świeżuteńkie, zawsze piecze się je w nocy, a wcześniej przyrządza ciasto.


- Znam… znałam Ottona, był nieco ekscentryczny, ale cenił prawdziwą sztukę i zdarzało mu się wpadać na moje występy. Kiedyś zgadaliśmy się i przyznał mi, w zaufaniu oczywiście, że Dareck jest jego zaciętym wrogiem. Oraz że posiada chemikalia, których używa do konserwacji maszyn w swojej piekarni. Nie zdradził mi – niestety – powodów tej nienawiści, a ja nie naciskałam.
Dziś żałuję.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline