Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2012, 04:50   #37
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Zbieraj się, zbieraj kymilu (Cześć Tom,dobrze, że wróciłeś na LI.)

Mi też się nie spieszy, a czasu nawet niedługo będzie jeszcze mniej na granie, ale na tę sesję lekkiego młotka czas zawsze znajdę, bo... nie ma docsów, posty pisze się lekko i przyjemnie, od ręki w pół godzinki, a frajda jest I to jeszcze jaka! Z Yzurmirowym Iveinem można spokojnie konie, tzn. wieśniaków kraść i lulki, tfu drzewka palić!

[TOP]W Ardzie? Bardzo chętnie, ale na pewno nie w tym roku System nieważne jaki (choć myślę, że TOR oraz miejsce i czas w jakim się gra toczy jest idealny). To nie prawda, że nie można mieć ciekawej przygody w Śródziemiu. Może i niewiele można zaadoptować z generic i nie wszystko pasuje do klimatu, bo wytrąca się skutecznie, jakże bardzo trudny do utrzymania, ale bez przesady... To właśnie tło opisanych przez Mistrza wydarzeń i możliwość choćby otarcia się o epickie wydarzenia i postacie, samo w sobie jest ciekawe. Co kto lubi, grać od razu championem, albo nim się stawać z przygody na przygodę...

PS. Mam wszystkie dotychczasowe materiały do TOR jakie się ukazały, w tym wiele ciekawych przygód, to jak trzeba to mogę posunąć jakiś pomysł do wykorzystania na sesję w jego czasie i okolicach. [TOP/OFF]
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem