Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2012, 22:01   #127
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ciekawy filmik. Obejrzałem. Ma jednak co najmniej jeden podstawowy błąd, ale nie będę się w to tutaj zagłębiał.
Jak byłem mały to rysowałem 10 wymiarów. Abstrakcyjnie zabawa może trwać w nieskończoność nawet jeśli już wyobraźnia nie jest w stanie pojąć 11 wymiaru.
Tutaj w przystępny sposób opisałem w sumie 6 wymiarów (5 pierwszych z filmiku i chyba 7 z filmiku, ale nie sprawdzam teraz tego): http://lastinn.info/333198-post154.html ([Komentarze] Astropol)


secutor - w skrócie taka planeta może zbliżać się do naszej podróżując w innym wymiarze przestrzeni. Tak jakby Ziemia i Nibiru były sześcianami to by wyglądało tak:


Problem polega na tym, że w takim przypadku większość ludzi niezauważy zderzenia, bo po prostu fala czasu wymarze wszelki paradoks - nieliczni odczują zmianę i będą o niej pamiętać tak samo jak się pamięta sny chwilę po przebudzeniu.
 
Anonim jest offline