Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2012, 22:49   #40
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
MG, możemy tu nieco offtopować, czy wolisz, żeby się przenieść do wątku o prowadzeniu przygód w Śródziemiu?

Yzurmir: Nie stanowi raczej problemu w żadnym systemie do Ardy. Zależy co kto rozumie pod "oryginalnej" przygody. Mając tyle informacji o tej krainie i jej mieszkańców, choćby z samych książek i oczywiście internetu, można stworzyć lub wykorzystać bardzo ciekawe scenariusze. Wplatać przedmioty, postacie, legendy, przepowiednie, niedopowiedzenia, czy chociażby jak zauważył Tom z kymilem, te niezapisane karty jak ktoś lubi być bardziej niezależnym. (IV era jest świetnym przykładem na innowację, bo i ja bałem się/nie byłem przekonany aby trochę osadzać sesję w tych wcześniejszych, kiedy wziąłem się za Śródziemie).

EDIT: Koniec przeniesionego offtopu z innego tematu.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 02-10-2012 o 13:45.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem