Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2012, 22:56   #12
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Imię jakieś charczące, a rasa człowiek

Swoją drogą. Tak, jak opisane to jest w podręczniku gracza do tej kampanii, możecie wybrać dodatkowo dwa traitsy (fragmenty waszej biografii dające niewielkie bonusy). W podręczniku są przykłady takich traitsów pasujących do otoczenia Kajdan. Ale tu macie pozostałe do wyboru:

Advanced New Rules

Trza zescrollować na dół do nagłówka Traits. Pamiętajcie jednak, że wybierając danego traita bierzecie na siebie też tę część życia waszej postaci. Jak weźmiecie bonus związany z głęboką wiarą, to pls, by ta postać faktycznie taka była

Tu przykład idealnej dla mnie karty:

Rasa: człowiek
Opis: Potężny i muskularny mężczyzna o jasnych, długich włosach i szarych oczach.
Klasa: fighter [two-handed fighter]
Atrybuty:
STR: 18 [+4] DEX: 14 [+2] CON: 16 [+3] INT: 12 [+1] WIS: 13 [+1] CHA: 10 [0]
Języki: Common, Skald
BAB: +1
Melee attack +5 / ranged attack +3
CMB +5/CMD +17
Saves: fort +5 ref +2 will +1
HP [d10]: 13
Initiative: +2
Feats: power attack, cleave, weapon focus [greataxe]
Skills [skill ranks/lev: 3]:
climb 4, intimidate 4, profession [sailor] 4, survival 4, swim 5,
Traits: armor expert [armor check penalty -1], touched by the sea
Ekwipunek:
Ubranie, Chainshirt [AC+4/Max DEX bonus+4/ Armor Check Penalty -1], greataxe [attack +6/d12+6/x3/Slashing], throwing axe x2 [1d6+4/x2/10ft.], short sword [1d6+4/19-20x2], plecak, ciepły koc, śpiwór, hubka i krzesiwo, lina konopna, gwizdek, bukłak, osełka, stalowy kubek, nóż, sakiewka [50gp]

Info całe jest, a widok przyjemny i zwięzły. Opis nie jest potrzebny jeśli dacie mi avatar. Karta może być po prostu napisana tak, nie musi być w jakichś wypasionych programach. Ja i tak ręcznie przekopiuje ją do mojej bazy, do której wszyscy będą mieli dostęp. Statsy broni zmodyfikowane przez wasze mody mogą być, ale nie muszą (szczególnie jeśli ktoś będzie miał dużo specjalnych mocy i innych śmieci, które zajmują miejsce). Im bardziej przejrzyście tym większa szansa, że gdzieś się nie walne przy rzucie ze śmiertelnymi skutkami
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 30-09-2012 o 23:08.
Tadeus jest offline