Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2012, 10:03   #5
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Pościk zawisł na serwerze. Trochę szybciej niż zakładał termin, jednak ma to swoje powody.
Po pierwsze witam w sesji Lecha. Z uwagi na konieczność wprowadzenia jego postaci popchnąłem odrobinę sesję.
Po drugie wiem, ze Szarlej jest przez kilka dni odcięty od klawiatury i może mieć problemy z odpisaniem. Vire, Szarlej na pewno poradzicie sobie z rozwinięciem przywitania przyjaciół, oraz alkoholizacji Macie w tym wprawę

Marku, jeśli zdecydujesz się udać do Kowala opisanego w poście, to jest nim postać Lecha Tak dla formalności... dialogi i interakcja postaci mile widziana. Dogadajcie się panowie pomiędzy sobą.

Leszku... jeśli decydujesz się na obróbkę metalu... to jako pierwszy przekonasz się co miałem na myśli pisząc o odgrywaniu postaci. Oczekuję posta z poważnym opisem tego jak zabierasz się do pracy, jak kujesz (jaką techniką) im więcej szczegółów technicznych tym lepiej. Od opisu zależ, czy wyjdzie to co chciałeś zrobić

Nie daję wam wyraźnego terminu tury... wyróbcie się Panowie na spokojnie.
Ale i bez przegięć

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline