Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2012, 14:44   #7
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich serdecznie. Miło mi będzie grać w tak przyjemnym składzie. Jedni mnie już tu znają, inni zapewne będą mieli jeszcze okazję poznać. Na wstępie zaznaczę, że nie znam ani świata ani twórczości Pana Ringo. KP stworzyłem przy pomocy MG i Szarleja, którym bardzo dziękuję za wsparcie. Gdybym podczas gry okazał się zbyt upierdliwym to tylko i wyłącznie do tej dwójki proszę słać zażalenia...

Co do posta... Holly świetna robota. Ma klimat i idealnie pokazuje wstęp do mojego bohatera. Co prawda jako skończony esteta mógłbym wyrzucić Ci parę błędów ortograficznych czy stylistycznych, ale tego nie zrobię. To dopiero początek i obiecuję, że uczyć (o kowalstwie przede wszystkim) nie będę się sam...

Marku naszą scenkę możemy na spokojnie rozegrać na DOKu podanym na początku komentarzy przez Vire. Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko. Thermen mieszka w niedostępnych górach, dlatego będzie jeszcze bardziej klimatycznie podczas poszukiwań kowala. Tak samo jak każde zlecenie rozpoczyna się od omówienia szczegółów u producenta tak samo zrobimy my. Możesz zacząć scenkę na DOKu, ale fajnie by było jak byś mi dał z 12 godzin na ogarnięcie spraw i doczytanie nieco o fachu, którym moja postać się para. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej gry
 
Lechu jest offline