Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2012, 15:32   #8
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Witam pana Lecha. :P

Piszę, bo mam dwie sprawy.

1. Mam mały rozgardiasz z przeprowadzka do mieszkania na studia i mogę przez powiedzmy 3 dni być mniej aktywny. Dostęp do internetu mam wiec nie ma wielkiego problemu. Ale jest za to inny problem.

Wybaczcie, jeśli mój post nie był zbyt jasny. Pojawiło sie nieporozumienie, a mianowicie to nie mój dom został spalony, tylko Samaela. (Może faktycznie w poście nie jest to dosyć jasno napisane, a pozatym wyrwałem się z światotworzeniem, za co już dostałem po uchu:P.) Niemniej jednak mój post a twój kolejny holly gryzą się i to moim zdaniem znacznie.
Mamy dwa wyjścia jakie widzę, albo pozmieniam swój post, jako że to MG ma zawsze rację Albo prosiłbym holly o zmiane twojego postu. Tym samym Lechu narazie nie licz ze na tym docu sie pojawię. Raz dlatego ze mam chwilowy bałagan w realu ze tak powiem, a dwa ze mamy bałagan z moją posatcią.
 
Rewik jest offline