Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2012, 20:02   #23
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
No, panowie, czas zaczynać.
Temat sesji znajduje się TUTAJ. Przypominam, że na chwilę obecną każdy z was działa sam i we własnym osobistym interesie. Ta sesja ma zwycięzcę i może on być z założenia jeden (chyba, że połączycie siły by wesprzeć kogoś, w co na tym etapie raczej wątpię).
W informacjach dot. waszych lokalizacji początkowych podałem sytuację, oraz przybliżony czas dotarcia do Keltainen. Niektórzy z was mają również wokół siebie grupę NPC, z którą aktualnie podróżują. Są oni pod waszą częściową kontrolą, możecie nawet nadać im imiona, oraz (w przypadku endnadusa) dobrać nawet gatunek. Nie wolno wam jednak decydować o ich śmierci, wyposażeniu, oraz stanie - choroby, sny, przewidzenia i inne takie są nadal w mojej gestii jako Mistrza Gry.

Proszę o ładną i czystą... na ogół... grę, panowie! : )
...a administrację forum o zamknięcie tematu, jeśli to nie problem.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline