Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2012, 08:30   #2
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Witam towarzyszy niedoli ;D

Podoba mi się początek... Takie Kac Shackles ;D

Mój post też wyszedł całkiem długi (no dłuższy niż avatar), ale też jest w dużej mierze opisowy.
W skrócie - Raegan próbuje odwrócić waszą uwagę, a potem biegnie wspinać się po takielunku :P

Tadeus, rzucisz na blef? Moja postać nie jest najsilniejsza, więc może uda się coś ugrać w ten sposób...

Mam nadzieję, że będziesz brał pod uwagę inicjatywę :P

Cytat:
I to tyle ogólnego przynudzania. W tej turze poproszę na dole waszych postów po jednym rzucie k10. Możecie też opisać trochę postać, jeśli chcecie zwrócić uwagę na coś, czego nie widać na avatarze. Odpowiadam oczywiście też na wszystkie pytania.
Rzucamy w jakiejś kostnicy? Z tego co pamiętam to dało się jakoś rzucać kośćmi przy postach, ale tu nie mam takiej opcji...

EDIT: Zauważyłem, że w bazie postaci moja postać ma tylko 8 akrobatyki. Czemu tak? Mam przecież focusa, który dodaje dodatkowe trzy punkty do skilla
 

Ostatnio edytowane przez Wnerwik : 02-10-2012 o 08:35.
Wnerwik jest offline