Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2012, 18:08   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
1. Dotarła: http://lastinn.info/wiesci/11662-aft...e-postapo.html (Afterbomb Madness - polskie postapo)
2. Drone z forum tej gry już wystarczająco zniechęcił mnie do zadawania jakichkolwiek pytań i chyba tylko z ciężko zrozumiałego uporu po raz kolejny zadałem pytanie co dokładnie oznacza zwrot "alibi żołnierza" nie chcąc jako odpowiedź czytać, że język jest częścią konwencji, że to takie humorystyczne, że to awangardowe i oryginalne, a jak już jeden użytkownik napisał, że to ma oznaczać "naprawa" to Drone mówi, że nie wolno wchodzić w przestarzałe schematy czy cośtam cośtam. Jak dokładnie poprosiłem, żebyście udostępnili po prostu z podręcznika definicję tej jednej, konkretnej umiejętności tak dla przykładu czy w ogóle się coś za tym kryje to jako odpowiedź przeczytałem, że mój nick notabene identyczny do tego, który używam na tym forum "wszystko wyjaśnia" i że tak naprawdę nie oczekuję żadnych odpowiedzi. Żałosne, że wydaje się, że nikt nie zna definicji pierwszej z brzegu umiejętności na karcie postaci. Po takiej reklamie jaką zawinszowaliście w pytaniach i odpowiedziach na forum możecie być pewni, że nie kupię waszego produktu.


ps. bo to, że moja ciekawość nie została zaspokojona to wasza strata materialna. Zastanówcie się następnym razem, gdy ktoś o coś pyta. Jeśli już z was takie tajemnicze typy to już lepiej było napisać "To zbyt szczegółowe pytanie, ale zawarliśmy na nie odpowiedź w podręczniku." - bo to już lepsze niż ten bełkot tego, który tak się pchał do odpowiedzi.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 02-10-2012 o 18:24.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem