Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2012, 21:06   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wnerwik Zobacz post
Anonim, było chociaż postać opisać

Twój post w komentarzach jest dłuższy niż ten w sesji
http://thetorchonline.com/wp-content...-barbarian.jpg

I wiem. Ogółem zamiast opisu lepiej wyszło takie Dynamic Entry - YouTube bo właśnie to jest kwintesencja Shackletona - to człowiek czynu.

Ale spokojnie! Na przemyślenia też przyjdzie czas, bo w końcu Shackleton to umysłowy przeciętniak, a nie głupek.

Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
Wiecie, zanim zdecydowalem sie wpisac do tematu jednolinijkowiec wpierm zajrzalem do najpopularniejszego na forum - ostatniego autorstwa Anonima. Tam posty mg byly calkiem dlugie, a graczy niby krotsze ale takie akurat do szybkiej akcji, na 3 do 6 linijek. Rozumiem, ze Anonim sie troszke rozpisze gdy bedzie wiecej do roboty :]
Jasne, że się rozpiszę. W tym momencie jednak to wszystko co sobą reprezentuje Shackleton. Nie ma na ten temat przemyśleń, emocji, ani niczego innego. Pierwotnie miałem zamiar napisać co sądzi Shackleton o całej tej sytuacji i nawet miałem ze trzy zdania, ale wywaliłem je. To nie czas na myślenie - to czas na działanie!

ps. mam nadzieję, że postać Qumiego jest nastawiona na leczenie innych... Bo o ile wiem w DnD w drużynie to jest potrzebne. Chyba, że ma się kapłana-w-puszce ( Giant In the Playground Games ), ale Torquin ma całkiem wysoki poziom postaci i dlatego może sobie pozwolić na takie elementy.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 02-10-2012 o 21:27.
Anonim jest offline