Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2006, 20:11   #4
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Witaj Edmundzie, synu Hansa. Witaj również ty, Guntherze. Przekonamy się wkrótce, jakie siły drzemią w Was. Sam wiesz Edmundzie, że magia kapryśna jest i nieokiełznana. Nawet ja, który widziałem niejedno i czyniłem potężne czary, nie jestem mistrzem w tej materii. I chyba nikt nie jest. - starzec westchnął ciężko. Chyba pierwszy raz odkąd się tu pojawił, na jego twarzy dostrzegliście coś na kształt uśmiechu.
- Poznacie magię. Przy mnie jej doświadczycie, ale najpierw musicie poznać siebie. Bez tego nie da się kontrolować magii. Jeśli nie znasz siebie, to nawet nie powinieneś grzebać przy magii. Tak mawiał mój mistrz i to samo powiadam wam. Dlatego zaczniemy w Komnacie Wezwań. Możecie zostawić rzeczy tutaj. - Spojrzał się z ukosa na guntherowski łuk - to też możesz zostawić. Nie będzie ci potrzebne. A teraz chodźcie za mną.
Mistrz Aldophus ruszył w stronę drzwi.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline