Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2012, 14:51   #12
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Ok, pomyliłem się. Zgodnie z mechaniką podręcznika wygrywam WSZYSTKIE walki (z innym kultystą), o ile taką walkę da się rozegrać.

Ale nie powiem zbyt wiele dopóki się nie zacznie gra, bo zaraz się znajdzie mnóstwo chętnych do kopiowania mojej strategii i gra się stanie nudna.
A już w tym momencie nudna nie będzie?


Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Nadal jest dużo luk. Moja postać może zostać pokonana poza walką, bo poza tym jest dość słaba. No, może nie słaba, ale poniżej przeciętnej. No i należy pamiętać, że dzikie Cthulhu zawsze atakują pierwsze. Jest szansa, że mogę z nimi przegrać, jeżeli będą miały odpowiednio silny Frighten.
No nie wiem, jak nie ma szans wygrać, a mają być też turniejowe potyczki, to to troche odebrać może przyjemność z gry...

Może Anonim się coś więcej wypowie, jak zobaczy KP i czy rzeczywiście jest taka możliwość wg mechaniki.
 
AJT jest offline