Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2012, 11:30   #942
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Wnerwiku jak napisałem kontynuować sesję możemy, tylko nie będzie to już "Morska opowieść" Lanthis i jego tajemnice odeszły. Wraz nim nadzieja waszych postaci na powrót do Faerunu.
Kontynuacja będzie jeżeli zechcecie (dwa głosy są już na tak) jeszcze powiedzmy jeden i mogę myśleć o pierwszym poście nowej sesji. Trzy osoby, to chyba minimum, aby miło się grało.
Przygoda będzie oczywiście w Ravenlofcie i jej głównym motywem będzie próba ucieczki ze świata mgieł. Zakładam oczywiście tutaj, że wasze postacie zapragną wrócić. Choć w sumie dla takiego Yagara możliwość zwiedzania innego planu, to nie lada gratka.
Oczywiście wątki z "Morskich" się pojawią, aby była to w końcu kontynuacja.

Co do Dark Suna, to pomyślę choć problemy są w sumie dwa. Pierwszy to mała popularność tego settingu, dwa to mechanika. Zarówno 2E, jak i 4 są też słabo znane, więc musiałbym poszukać jakieś konwersji zasad na 3.5, by w sesji była choćby minimalna obecność mechaniki.
Bo nie wiem, czy drugi raz znalazłbym chętnych, czy to na storytelling, czy też moją uproszczoną mechanikę.

Jeżeli będzie kontynuacja to nie mogę zdradzić planów Lanthisa.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline