Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2012, 14:07   #9
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Gdyby tak było, to w angielskich dubach też byś miał "Songo", a to jest tylko ewenement francuski. I polski, bo tłumaczenie polskiego lektora bazowało na francuskim dubie, a nie na oryginale...

Cytat:
Btw, prawdziwą masakrę urządziło teraz AXN Spin, ja tego nie mogę oglądać.
Pewnie masz na myśli Dragon Ball Kai? W takim razie głupio robisz, obwiniając stację telewizyjną za puszczanie go, skoro to nie oni go wyprodukowali i najprawdopodobniej nie oni tłumaczyli.

Dragon Ball Kai jest w znacznej mierze wolne od fillerów i bliższe mandze, co jest niewątpliwie zasługą. Poza tym się nie wypowiadam na jego temat, bo jeszcze nie miałem czasu, żeby obejrzeć.

Jak chcesz oglądać anime, oglądaj na stronach ze streamingiem w necie. Jeżeli masz wolne łącze, ściągaj torrenty
 
Issander jest offline