Wątek: Hero Complex
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2012, 22:39   #1
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hero Complex

Oto komentarze do sesji
Post otwierający będzie jutro. Przepraszam za zwłokę, ale trochę byłam zajęta życiem, a was jest dużo i musiałam parę rzeczy przemyśleć.

Mam nadzieję, że miło nam się będzie grało.
Na początek, ponieważ jesteście oddzielnie, będę wam odpowiadała w miarę jak będziecie postowali, od czasu do czasu, jeżeli się zgracie, wrzucę większy post - wstępnie zaznaczyłam, że tura będzie trwała siedem dni, ale różnie bywa, więc jeżeli jesteście bardzo niecierpliwi i fakt, że spóźniam się z postem dzień lub dwa jest dla was nie do zniesienia, to cóż ... nic na to nie poradzę.
Z drugiej mańki, będzie pewnie często tak, że będę mogła pisać zdecydowanie częściej, więc równowaga w naturze i te sprawy.

Zaraz stworzę też doc, w którym będziecie mogli zabijać czas
To póki co wszystko co wpadło mi do głowy o tej porze. Jeżeli coś nie jest jasne, pytajcie.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline