Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2012, 09:34   #1
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
[WFRP 2.ed] “Sylvania - Ziemia Przeklętych” +18

Witam wszystkich.

Oto kilka zasad:

-Dialogi piszemy kursywą

-Będzie utworzony dokument google doc, w którym będziecie mogli prowadzić dialogi między sobą. Dziś wyślę wam na PW lub emailem.

-Szerokość avatara do 200 piks.

-Pytania, wnioski, zażalenia piszemy tutaj lub na GG pisać

-Czas na odpowiedź to 4-5 dni (jeśli odpowiecie szybciej, to mój post pojawi się też wcześniej. Ja sobie daję 2 dni na posta.)

-PS nie istnieją u mnie. PP każdy ma jeden.

- Mechanika? Walkę czy jakieś dziwne akrobacje, będę rzucał sam przed monitorem. Jednak nie chcę na wszystko rzucać. To co w miarę można zrobić to po prostu napiszcie że robię . Jak by miało nie wyjść to dam znać. Strach -> sami chcę byście decydowali czy czegoś się boicie czy nie. Nie chcę na każdy cień który gdzieś tam się pałęta, czy szelest w mrocznym lesie rzucać wam. Sami twórzmy klimat.

Dziś lub jutro pójdzie pierwszy post.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline