Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2012, 20:18   #12
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Kolejny post poleciał. Posunąłem akcję troszkę naprzód, byśmy nie potrzebnie nie kręcili się w miejscu już na samym początku. Mam nadzieję, że nie będzie mieć mi tego za złe.
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, czy to do lorda, czy służby piszcie śmiało.
Lord poprosił was o ratunek i teraz wasza decyzja, jak podejdziecie do sprawy. Sam lord próbuje uratować przyjęcie największym seansem spirytystycznym, jaki kiedykolwiek się odbył.
Jeżeli was to interesuje możecie pozostać na nim. Jeżeli nie macie swobodę działania.
Seans się odbędzie mimo, że von Mithoff nie jest przekonany do tego pomysłu. Lord Meldrum najwyraźniej ma jakieś mocne argumenty, które sprawiają, że jasnowidz wyraża w końcu zgodę na tą prezentację.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline