Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2012, 02:24   #1279
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Abishai - ostatnia moja odpiska w docu wydawała się odpowiadać na wszystkie pytania (nawet teraz przejrzałem doca raz jeszcze i nadal mi się tak wydaje)? Postaw proszę jeszcze jeden komentarz tam, gdzie czegoś ode mnie brakuje a uzupełnię z mety.

Obce - z matką Twoja racja. Dzięki za klar. Uzasadnienie:

1) trzymanie się w ryzach przy bardzo dużej stawce
2) rozmowa z eta
3) rozmowa z gunso Akodo
4) rozmowa z Matsu
5) zasadzka na trakcie

Rozwinę nieco bardziej. Postać ma na głowie teraz niemalże zniszczenie całej rodziny. Wyraźnie zastawiane są sidła na lewo i na prawo na krewnych i znajomych tego konkretnego królika. Pokusa, by tu czy tam "pójść na skróty" i zachować się nieco niehonorowo jest duża. A jednak Keiko stara się nie tylko być w porządku, ale jeszcze trzymać się w ryzach, trenować, stawać się lepszą. Dobrze balansuje ze swoją porywczością i całkiem fajnie dobiera słowa (np. rozmowa z Akodo nt eta w klanie). Generalnie, czuje się dużą sympatię do tej postaci i tego, jak ona prowadzi swoje sprawy, bo jest to "w porządku". A nie musiałoby być.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline