Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2012, 06:27   #27
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Dla mnie Black Crusade i gracze grającymi różowymi chaotystami to gwałcenie świata 40K przez ludzi z naszej planety. Nie mniej uważam, że nadaje się to na Brodway. Jak dla mnie jest to identycznie lamerskie jak granie Drowami przez podgrupę emo fanów D&D, którzy chcą być mhroczni i źli, a w efekcie są śmieszni (W życiu widziałem tylko jednego dobrze odegranego Drowa, ale grał nim skinhead, więc przypuszczam, że zamiast grać, po prostu był sobą). Ale to tylko moja prywatna opinia.

A jeśli chodzi o wybuchy to lepiej nadają się na forum o ile ktoś potrafi opisać walkę. Na żywo nie ma czasu na tak rozwlekłe opisy.

Cytat:
To jest możliwe. Preferowałbym Zwiadowcę (tudzież Neofitę) w takim przypadku. Jeśli jednak masz ciśnienie, by grać osobą która nie mieści się w korytarzu, to może udałoby się załatwić coś takiego.
To już kwestia architektury okrętu i jego gabarytów :P Jeśli będzie przestrzenny to mogę wziąść nawet Terminator Armour. Aczkolwiek zwiadowca też byłby fajny.

Co do grania gwardią.... Przestawcie głosy na Rouge Trader'a, zróbcie postacie gwardzistów i MG też was zabije przy pierwszej okazji, przecież jest taka możliwość, a wszyscy będą mieli wtedy frajdę.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 10-10-2012 o 06:35.
Komiko jest offline