Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2012, 14:00   #8
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Ankiety napływają, niektóre już nawet z KP, dlatego może lekkie podsumowanie tego, co jest do tej pory. Wskazywała będę ogólne tendencje i to jak widzę to obecnie (co nie znaczy, że nic się nie zmieni).

Akcja i walka - ogólnie dla wszystkich są to dość istotne elementy, ale "bez przesady". 4
Brutalność - przeważa chęć "krwistych" opisów, dosadnych, ale na tyle przejaskrawionych, aby nie raziły. Był jednak też głos obojętny, był też głos przeciwko brutalności, ale na razie przeważa 4
Groza i humor - nie traktuję tego zupełnie przeciwstawnie, ale trochę się wykluczają. Ogólnie tendencja jest ku lżejszej sesji, z większą ilością humoru, ale nie "wesołogo i głupiego wyżynania zombiaków". Takiego czegoś nie będzie, tu śpieszę zapewnić, że postaram się, aby to się nie zamieniło w jakąś totalną bzdurną głupawkę. Śmierć postaci może nadejść w każdej chwili i to będzie odczuwalne. Tylko jeden głos był na zupełnie poważną sesję, reszta raczej jest za pół-poważną. Humor tak czy inaczej w takim klimacie będzie musiał być specyficzny. 3 na grozę, 4 na humor.
Romanse - tendencja ku sporej ilości romansowania - 4
Erotyka - blisko romansów, ale jednak minimalnie mniej 3/4.
Do tych dwóch kategorii powyżej będą npcki, bo chyba tak sobie to wyobrażacie - bowiem nie zgłosiła się żadna kobieta jak na razie. Npcki mogę jednak spokojnie obiecać.

Tajemnica - tu na razie nic nie wiem, pełen rozstrzał ocen, bez jednej tendencji. Pragnę tylko zapewnić, że postaci otrzymają jakiś cel/cele, nie będzie to egzystencja bez konkretów. Pytanie czy nastawiona na przetrwanie czy odkrywanie tajemnic... tu poczekam jeszcze na inne ankiety z nawet wstępnym wskazaniem cyferki.

Prócz tego powyżej przypominam, że będzie to survival tak czy inaczej, pytanie ile w nim będzie prawdziwego, a ile udawanego horroru. Ja również bardziej się skłaniam jednak ku udawanemu, tak jak robił to film pod tym tytułem.
Gracze będa również tworzyli jedną grupę, samotny człowiek w takim świecie nie ma wielkich szans na przeżycie. Nawet jakbym miała wziąć 1 gracza, to dostanie do pomocy npców, ale obecnie planuję przyjęcie jednak 4 osób. Ile chcecie npcek?
 
Lady jest offline